AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU

Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi. Z důvodu vládních nařízení máme v Hostinci U Bizona v Čižicích otevřené okénko. Otevírací doba: pondělí–pátek 16–19h, sobota a neděle 12–19h. Nabízíme jídlo, lahvové pivo a čepované pivo do PET lahví. Můžeme dodat i soudek na doma. Provoz pivovaru zůstává. Objednávat můžete předem na telefonu 724 232 579. Děkujeme za podporu, kterou od Vás dostáváme. Společně to zvládneme.

 

HOSTINEC U BIZONA V ČIŽICÍCH U PLZNĚ

Vítáme vás v našem hostinci U Bizona. Náš hostinec je místo, kde ochutnáte na čepu 9 druhů piv z našeho pivovaru. Je možné, že ucítíte příjemnou vůni mladiny, protože pivo vaříme v přilehlém sálu téměř každý den. U nás se napijete i najíte, vedle klasického jídelního lístku vaříme i víkendové menu. Dostanete se k nám příjemnou projížďkou na kole, autobusem nebo autem. Sledujte náš Facebook a Instagram, kde se dozvíte aktuality z pivovaru i hostince.
Adresa: Čižice 76, 332 09 Čižice

USPOŘÁDEJTE U NÁS SOUKROMOU UDÁLOST

Rodinná oslava, firemní večírek nebo školní sraz? Mimo hostince máme k dispozici pivovarský salónek, který můžeme připravit pro konkrétní událost podle vašeho přání. Připravíme prostírání stolů, sestavíme společně menu na míru. Zarezervujte si u nás termín u Hany Benešové na telefonu +420 724 232 579.

KUDY K NÁM

KML-LogoFullscreen-LogoGeoRSS-Logo
Pivovar Bizon, Čižice

načítám mapu - prosím čekejte...

: 49.647900, 13.397900

NAŠE PIVO

KAM DÁL NA BIZONA?